Nauja “senų” vlogerių karta

Pasijuokiau iš vieno video.
Sėdi du iš pažiūros nejauni vyrukai   ir kalbasi apie šį bei tą. Ble kaip sunku šiais laikais iš išvaizdos nustatyti amžių. Atrodo tokie pavartoti, bet realiai – trisdešimtmečiai. T.y. na, gimę gal ir tarybiniais laikais, bet jų normaliai ir nematė – žino tik iš vyresnių pasakojimų.


Jie abu į pirmą klasę pradėjo eiti jau nepriklausomoje Lietuvoje, pirmą kartą balsavo kokiais 2002 metais (palyginimui, įsižeidusiam “senam” jaunuoliui – aš balso teisę turiu nuo 1995 metų). Prisimena įvykius 1990-1997 metų (buvo gal kokie 5-12 metų) 😀 Nežinau ką ten įmanoma prisiminti. Tiksliau prisiminti galima tik tai su kuo tikrai susidūrei.


– Atsimeni, buvo toks laikraštis “Правда”?

– Jooo, buvo toks

– Atsimeni, kaip siūsdavomes su Kazaa (atsirado 2006 metais) filmus?

– Ką ten Kazaa? Iš FTP siūsdavomės!

😀


Ble, chebra, iš šono atrodo juokingai, kai nesinaudojote Napster’iu 2000 metais kaip aš, nesiprenumeravote “Lietuvos Pionierius” 1985-1987 metais, nes dar skaityti nemokėjote. Ką ten skaityti – kalbėti tik pradėjote. O man akyse stovi spaudos kiosko pardavėjos veidas, kai aš būdamas 11 metų (čia kokiais 1988tais) ateidavau nusipirkti “Mokslas ir Gyvenimas”

Man tai kas, gali du draugai kalbėtis apie nieką. Ir aš taip darau prie bokalo alaus. Jei blevyzgojate bele ką, tai nėra čia ko įsižeisti į mano belekokius pastebėjimus, kad kai kuriuos dalykus žinote geriausiu atveju iš tėvelių pasakojimų. Tai nėra labai blogai, bet… na, įsijungti nekritikuotiną žinovą, tai…


O juk žiūriu video nes patinka. Tikrai patinka. Smagiai pasijuokiau. Ir parėmiau Patreone visai nuoširdžiai. Na, bet jei jau blokuoji, tai OK, tegul. Iš principo daug kas nepasikeis, tik žinosiu, kad yra dar viena tipo sarkastiško jaunimo rūšis, kuri nixrena nėra matę savo akimis, bet kalba tarsi būtų matę 😀

Ai, esu pastebėjęs, kad labai įžeidūs yra “daug pasiekę” verslininkai 🙂 Tai čia, panašu, ir yra tas variantas.

Facebook Comments

Parašykite komentarą

Your email address will not be published.